pierre cardin üyelik karşılama

Pierre Cardin Üyelik

Nasıl Bir İş?

Ev hanımı olan Emine Demirel, Pierre Cardin Avrupa Networking ile büyük bir iş imkanı yakalayarak süreç içerisinde cevresindeki ev hanımlarında bu fırsattan yararlanmalarına katkıda bulunmuş Pierre Cardin profesyonel liderdir. Pierre Cardin Üye Ol sende kazan!

Kendi isinizi kurmak ister misiniz?

Günlük yaşamda hepimizin ihtiyaç duyduğu ürünler olan bayan ince külotlu çorap ve taytlar, pierre cardin kozmetik ve bakım ürünleri, gecelikler, babydoller, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler, korseler ve erkeklere özel iç giyim ürünlerini sadece katalog üzerinden depoda ya da herhangi bir yere ihtiyaç duymaksızın satış yaparak para kazanmak ister misiniz?

Satısı kime yapacagım?

Toplumda günlük yaşamda irtibat halinde olduğunuz tüm insanlar sizin potansiyel müşterinizdir.Çünkü satışını yaptığınız ürünlerin tümü her bireyin ihtiyacı olan ürünlerdir. Bu yüzden başta kendiniz ve çevrenizdeki diğer insanlar sizin potansiyel müşterileriniz olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ürünlerin satışını sadece katalog üzerinden yaparak hemen para kazanabilirsiniz.

Kimler satıs yapabilir? Ne kadar kazanacagım?

Kısacası bu işi yapabilmek için herhangi bir ön koşul yoktur, isterseniz işinize ek gelir olarak bu işi yapabilir isterseniz doğrudan temel iş olarak görüp pazarlama yeteneklerinizi kullanarak iyi satış rakamlarına ulaşabilirsiniz. Ancak en çok bu işi yapan kitle şu şekildedir; Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler kısacası ek gelir elde etmek isteyen herkes bu işi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilecektir. Sizler de çok az bir zaman dilimi harcayarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfak masraflarını giderebilir, çocukların temel ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Ya da daha fazla zaman dilimi ayırarak satış rakamlarınızı arttırarak daha fazla gelir elde edip ev, araba ya da kira masraflarınızı ödeyebilirsiniz. Böylece hem evinize ek bir gelir oluşturmuş olup hem de kolay bir şekilde para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Basarılı olmak kolay mı?

Bu güne kadar böyle bir iş kolunda mücadele etmemiş olsanız bile bu işi yapmanız için herhangi ek bir yetkinliğe sahip olmak gerekmiyor. Bu yüzden herhangi bir yabancı dil bilgisine bilgisayar bilgisine sahip olmadan sadece pazarlama gücünüzü ve dilinizi kullanarak kısa süre içinde sizler de iyi satış rakamlarına ulaşarak hayal ettiğiniz gelire kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Böylece başarılı olmak ve hayal ettiğiniz satış rakamlarına ulaşmak çok kolay ve hızlı olacaktır. Sizler de başarabilirsiniz, önce kendinize inanın ve Avrupa Networking'e güvenin.

Katalogu alarak satısa nasıl baslarım?

Herhangi bir yetkinliğe sahip olmanıza gerek olmadan hemen sizler de ben bu işi yaparım diyorsanız bizi arayarak temsilcimiz olabilirsiniz. 0545 635 0297 numaralı telefondan bizi arayarak ya da www.pierrecardin-ucretsizuyelik.com adresinden temsilci olun formunu doldurarak sizler de hemen temsilcimiz olabilir ve satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Satısını yaptıgım üründen ne kazanırım?

Satışını yaptığınız ürünlerin katalog fiyatları üzerinden size büyük karlar kalacaktır. 3.000 liralık bir satış yaptığınızda size 1.000 TL kar kalacak. Evet yanlış duymadınız! Tam tamına 1.000 TL bir kara sahip olacaksınız. 150 TL lik bir ürün satışını yaptığınızda ise 50 TL size kar kalacaktır. Katalogda 150 lira olan bir ürünü sizler bizden 100 liraya satın alacaksınız. Böylece 150 liralık satış yapacak ve elde ettiğiniz kar size ait olacaktır.

Örnek;

150 TL ürün sattığınızda elde edeceğiniz kar 50 TL.

300 TL ürün satışı yaptığınızda elde edeceğiniz kar 100 TL.

6.000 TL ürün satışı yaptığınızda ise elde edeceğiniz kar tam tamına 2.000 TL olacaktır.

Sisteme nasıl üye olabilirim?

 • Sisteme üye olmak oldukça kolay ve pratiktir. Hemen sizler de web sitemize girerek sitede ana sayfada yer alan Temsilcimiz Olun yazısına tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen sisteme kayıt olabilirsiniz.
 • Sizden talep ettiğimiz bilgileri mutlaka doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme yazın. Böylece sizler de hemen sistemde yerinizi alabilirsiniz.
 • Formu doldurma aşamasında adres bilgilerine dikkat etmelisiniz. Çünkü adres bilgileri üzerinden size ürün ve katalog gönderilecektir. Bu yüzden adres bizler için çok önemlidir. Size gönderdiğimiz ürünlerin kolay şekilde size ulaşabilmesi için Mahalle, Cadde, Sokak, Kapı numarası gibi alanlar eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Sifremi unuttum ne yapmalıyım?

 • Sistem şifrenizi unutmanız halinde size yeni bir şifre göndermek üzere tasarlanmıştır. Bu yüzden şifrenizi unuttuğunuzda korkmanıza ya da endişe etmenize gerek yok. Ana sayfada yer alan hesabıma erişemiyorum bölümüne tıklayarak hemen yeni şifre alabilirsiniz.
 • Şifreniz size SMS olarak gönderilecektir. Bunun için sistemde kayıtlı temsilci numarası ya da telefon numarası istenebilir. Bu alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra hemen yeni şifre alabilirsiniz.
 • Şifrenizi e posta olarak da alabilirsiniz, bunun için sağ tarafta yer alan e posta yoluyla şifremi almak istiyorum bölümüne tıklayarak hemen hızlı şekilde e posta adresinize şifrenizi alabilirsiniz. Şifreleriniz en geç 10 dakika içinde sms olarak ya da e posta aracılığı ile size gönderilecektir.

Temsilci numaramı unuttum ne yapmalıyım?

 • Temsilci numarası size özel bir numaradır ve sorun yaşadığınızda bu temsilci numarası üzerinden olası sorunları giderebilirsiniz. Bu yüzden temsilci numarası önemlidir. Eğer temsilci numarasını hatırlamıyorsanız sitede temsilci girişi bölümünün altında yer alan hesabıma erişemiyorum kısmına tıklayarak hızlı şekilde temsilci numarasını edinebilirsiniz.
 • Hesabıma erişemiyorum alanında temsilci numaramı unuttum bölümünde açılan formu doldurarak bize gönderin.
 • Temsilci numaranızı SMS olarak alma istediğinizde sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi sol alt tarafa yazabilirsiniz. Temsilci numaramı SMS olarak gönder butonuna dokunarak hızlı bir şekilde cep telefon numaranıza istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Satıs ekibimi nasıl kurabilirim?

İsterseniz kendi satış ekibinizi de bu sistem dahilinde kurabilirsiniz. Kendi satış ekibinizi kurmak için çevrenizdeki insanları alt üyeniz yapmanız gerekir. Çevrenizde yer alan ve satış yapmaya meraklı olan insanları kaydettirerek sizler de hemen alt üyeye sahip olabilir ve böylece satış ekibinizi oluşturursunuz. 5 nesil alt üye oluşturduğunuzda artık onların satışlarından da prim almaya başlarsınız. Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formunu doldurarak sizler de hemen alt üyeye sahip olabilirsiz, alt üyeleriniz sizin 1. nesil alt üyeniz olacaktır.

Alt üye nasıl ekleyebilirim?

Size ait bir alt üye eklemek için öncelikle kendi panelinize giriş yapmanız gerekiyor. Kendi hesabınıza alt üye eklemek için Alt Üye Ekle bölümüne tıklayarak açılan formda Referans Temsilci Numarası bölümü yer alacaktır, bu bölümde sizin temsilci kodunuz görünür. Ardından ilgili forma alt üye bilgilerinizi ekleyerek devam edebilirsiniz. Ardından gönder butonuna bastığınızda üyelik bilgileri ilgili alt üyenin telefonuna mesaj yolu ile gönderilecektir.

Temsilci kaydı bölümünde bir kişinin alt üyesi olarak sisteme giriş yapmak isteyen birisi, temsilcimiz olun bölümünde referans temsilci bölümünde alt üyesi olmak istenen kişinin temsilci numarası girilerek kolay şekilde ilgili kişinin alt üyesi olunabilir.

Kazandıran link ile her zaman kazanan!

Kazandıran link nedir öncelikle bunu biraz açmak gerekir. Aşağıda yer alan link özel referanslı bir linktir. Bu linki öncelikle kendinize göre düzenlemeniz gerekiyor. Linki kopyalayın ve linkin en sonuna kendi temsilci numaranızı boşluk bırakmadan yazın. Böylece artık bu linkten üye olan herkes sizin referansınız ile sisteme üye olacaktır. Böylece daha fazla kazanarak daha iyi bir çalışma sistemi içine girebilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

https://www. avrupanetworking.com/ pages/ register.xhtml?ref=

Alt üyeler satıs yapınca ben ne kazanacagım?

Alt üyelerin satışından siz de bir takım kazanç elde edersiniz. Bu kazanç üyelerin kaçıncı nesil olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Şimdi alt üyeleri nesil olarak inceleyelim.

1. Nesil üyelerin yaptığı satışlardan %5 oranında size prim vermekteyiz. Yani toplamda 10 üye yaptınız ve bu üyelerin her biri 100 liralık satış yaptı toplamda kazanç 1000 TL bu rakamın %5 i 50 TL olarak size kar sağlamaktadır.

Üyeler satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanırsınız. Bu üyeler sizin 2.Nesil üyeleriniz olarak adlandırılacaktır.

Örnek: 1.nesil üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olarak belirtelim.

Toplamda 100 adet 2.nesil alt üye bulunacak

2. nesil üyelerin her biri 100 TL’lik ürün satın aldığı zaman toplam 10.000 TL olacak.Sizin bu işten karınız ise % 4 yani 400 TL. 2.Nesil üyelerinizin alt üyelerinin satışından % 3 prim kazanacaksınız.

Bir önceki örnekte 100 ad. 2.nesil üyenizin olduğu örneği vermiştik.Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun. Böylece 100 x 10=1.000 3. Nesil üyeniz olacak.

Bu 1.000 üyenin her birinin 100 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 100 TL=100.000 TL % 3 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız % 3=3.000 TL olacak.

3. Nesil üyelerinizin alt üyelerinden yani 4.nesil üyelerinizin yaptığı satışlardan % 2 Prim kazanacaksınız.

4. Nesil üyelerinizin alt üyelerinden yani 5.nesil üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 1 Prim kazanacaksınız.

Böylece toplamda her ay elinize 5.000 TL’den fazla para geçebilir.

* Promosyondan alınan ürünler, kargo ve katalog bedelleri prim sistemine dahil edilmeyecektir.

Nasıl siparis verebilirim? promosyonlu günlük kampanyalardan nasıl faydalanırım?

Sipariş vermek avrupanetworking'de oldukça kolaydır. Hemen sipariş vermek istediğiniz kategorideki ürünü seçin ardından açılan ekran üzerinden ürün açıklamalarına ulaşarak ürün hakkında yapılan yorumları okuyup ürün ile ilgili bilgiye erişebilirsiniz. Ürünlerin farklı açılardan çekilmiş olan görsellerine göz atabilir, ürünün video çekimlerine erişebilir ve ayrıca beden tablosunu inceleyerek doğru ürünün siparişini verdiğinizden emin olabilirsiniz.

Stokta var olan ürünler yeşil olarak sistemde görünür, bu yüzden ürün siparişi verirken bu detaylara dikkat etmeniz işinizi kolaylaştırır. Kırmızı olarak işaretlenen ürün stokta yoktur. Bu yüzden stokta olmayan bir ürün için stoğa geldiğinde haber ver butonunu işaretleyerek haber verilmesini isteyebilirsiniz.

Siparişlerinizi aynı zamanda hızlı sipariş ver bölümünden hızlı bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz. Böylece artık daha hızlı şekilde siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.

Sipariş sürecinde kampanyalı ürünlerden faydalanabilir ve günlük kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Ürün seçiminizi bitirdikten sonra sağ altta bulunan satın al butonuna basarak hızlı şekilde ürünleri alabilirsiniz.

Teslimat bilgilerini ve adres detaylarını da girdikten sonra artık devam butonuna basarak isterseniz kredi kartı ile isterseniz kapıda ödeme yöntemini kullanarak hızlı bir şekilde ödeme işlemini yapabilirsiniz. Siparişi kontrol ettikten sonra siparişi onayla butonuna basarak artık sizler de siparişinizi doğrulayabilirsiniz. Size verilen sipariş numarası ile sipariş takiplerinizi de yapabilirsiniz.

Ürün iadesi mümkün mü?

Ürün iadesi ile ilgili olarak detaylı bilgiyi santralimizi arayarak bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin size geliş aşamasından itibaren asla sizden kaparo ya da benzer ücretler talep etmiyoruz. Sadece ürünleri size ücretsiz bir şekilde kargo ile ulaştırmaktayız.

Siparisler ne zaman kargoya verilir?

Sipariş alındıktan sonra 2 ila 3 iş günü içinde siparişleriniz kargoya verilir. Ücretsiz kargo ile size ulaştırmak üzere yola çıkar.

Siparisleri nereden kontrol edebilirim?

Sipariş takibi için hesabım bölümüne girerek artık siz de kolay bir şekilde hesabınızdaki siparişleri takip edebilirsiniz. Siparişin üzerine bastığınızda sipariş içeriği konusunda da bilgi edinebileceksiniz. Siparişlerinizin içeriğini bu şekilde görebilirsiniz.

Siparis alt limiti nedir?

Sipariş vermek için öncelikle sipariş miktarına göre ücretsiz kargo ya da ücretli olarak şekillenir. Özellikle 175 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 100 lira sipariş alt limitidir. 100 lira altında sipariş alınmamaktadır. 175 TL ye kadar olan siparişler için PTT kargo ücreti 6,99 TL Yurtiçi kargo ücreti 4,99 TL dir.

Siparisimde eksik ya da fazla ürün çıktı ne yapmalıyım?

Eğer size gönderilen kutuda fazla ürün çıkması halinde 0216 420 0966 numaralı çağrı merkezi arayarak hemen bilgi verebilir ve size gönderilen bu fazla ürünü yurtiçi kargo ile ücretsiz bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Ürünlerin iade koşulları hakkında bilgilendirme

 • Satın alınan ürünün herhangi bir gerekçe ile satışını yapamadığınızda iade edebilirsiniz. Beden uymaması, beğenmeme sebebi, hatalı olması gibi sebeplerle ürün iadesi yapılır.
 • İade olan ürünlerin en geç 30 gün içinde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Gönderiler ücretsiz şekilde olur.
 • Ürünlerin ambalajlarında herhangi bir tahribat olmaması esastır.
 • Dünya markası olan Pierre Cardin ürünlerini 30 gün içinde hiçbir koşul olmadan iade etmek mümkündür.
 • Değişim söz konusu değildir, öncelikle ürünü iade edersiniz, ürün bedeli kullanıcı hesabınıza aktarılır ve ardından tekrar dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

iade islemleri nasıl yapılır?

Bir ürünü iade etmek istediğiniz zaman iade koşullarına uygun şekilde hesabınıza giriş yaparak kolay iade bölümüne girerek ürünleri iade edebilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra açılan ekranda iade talebi oluştur bölümüne basın. İade etmek istediğiniz ürüne ait faturaları ve ürünleri iade etmek istediğiniz sebebi seçip iade işlemlerine hemen başlatabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ile ilgili olan tüm detay bilgileri ürün adını iade sebebini ve benzer bilgileri seçin.

İade edeceğiniz ürünlerin bilgisi ve fatura özelliklerini detaylı bir şekilde girdikten sonra eğer başka iade edilecek ürün yoksa iade edilecek ürün bu kadar butonuna basarak iade işlemlerini sonlandırabilirsiniz.

İade işlem numarasını kargo görevlisine belirterek işlemleri hızlandırabilirsiniz. İade işlem numarası olmadan kargolar yetkili tarafından kabul edilmez. İade işlem numaralarının geçerlilik süresi toplam 7 gündür, 7 gün içinde kargoya teslim edilmeyen gönderiler için tekrara iade işlem numarası almak gerekmektedir.

iade süreci hakkında bilgilendirme!

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından en geç 15 iş günü içinde hesabınıza ücret ödemesi yapılır. Böylece hesabınıza yansıtılan tutar, ilk siparişinizde sipariş tutarından düşülecektir. Ücret iadesi web site panelinizde görüntülenir. Eğer banka hesabınıza ücret iadesi talep ediyorsanız bu konu hakkında firmamızı arayarak daha detaylı bilgi almanız gerekir.

Ana sayfada hak ettigim prim tutarı nerede görünür?

Primleriniz para puanlarım bölümünde görünür. Bu ay içinde hak ettiğiniz prim bir sonraki ay hesabınıza yansır. Bu yüzden her ayın ilk haftası para puanlarım bölümüne hak ettiğiniz prim tutarları aktarılır.

Geriye dönük islem geçmisimi nereden görebilirim?

Öncelikle geriye dönük olarak işlemlere bakıp bu işlemlere göz atabilir ve işlemlerinizin detayını öğrenebilirsiniz. Bunu yapabilmek için hesabınıza girerek hesap özetim bölümüne girip burada görüntülemek istediğiniz sipariş tarih aralığını girip çalıştıra bastığınızda geriye dönük siparişlerinize göz atabilirsiniz.

Açılan bu yeni sayfada işlem tarihi, işlem ile ilgili bilgiler ve işlemin tutarına ait hesap bakiyesi görüntülenir.

İşeme ait faturaya da belge numarasına tıkladığınızda bulabilirsiniz.

Ekibin yaptıgı satısları, primleri ve para puanları nerede görebilirim?

Ekibinize ait olan bir takım işlemleri satışları geriye dönük işlemlerin tümünü hesabım sekmesinden rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ekibinizin satışlarını ve size kazandırdığı primleri görmek için ekibim/Primlerim alanına basarak görüntülemek istediğiniz ayı seçip çalıştır butonuna bastığınızda ilgili satış bölümüne ilişkin bilgilere sahip olabilirsiniz.

Web sitemizde ana sayfada sağ bölümde hak ettiğiniz prim tutarı bölümü yer alır. Bu prim tutarı alanı henüz hak edilmiş olan prim değildir, bilgi amaçlı yer alır. Prim hak edişlerini 50 liranın üzerindeyse isterseniz sipariş verirken isterseniz İBAN numaranıza talep ederek çekebilirsiniz. 50 liranın altında olan prim hak edişleri bir sonraki aya yansıyacaktır.

Primler her ay ayrı şekilde değerlendirilir, bu yüzden her ayın primi ayrıdır ve biriktirilemez. Bu yüzden birleştirilemez ve tek bir ay içinde biriken prim 50 lirayı geçmezse para puan olarak hesabınıza yansır. Örneğin Ocak ayında 40 lira prim kazandınız, şubat ayında ise 30 lira prim hak ettiniz, mart ayında ise 200 lira prim kazandınız. Primleri çekmek istediğinizde hesabınıza 200 lira prim yatırılacaktır. Diğer primler 50 lirayı geçmediği için çekim talep edilemez. Diğer aylarda kazandığınız primler ile sadece ürün satın alırken talep edebilirsiniz.

Para puanlar nasıl kullanılır?

Para puanları kullanmak için öncelikle vereceğiniz siparişler üzerinden bu puanları kullanmak gerektiği için sipariş vermeniz gerekecektir. Siparişlerinizde para puan kadarı ürün bedelinden düşülür.

Hak Edilen primi nasıl alırım?

Hak edilen primler 50 lirayı geçtiği zaman ödeme alınabilir. 50 liranın altında kalan primler asla nakit olarak çekim talep edilemez. 50 liranın üzerinde olan primleri İBAN numaranıza gönderilecektir. Hak ettiğiniz primler ayın 10 ila 15 i arasında hak ettiğiniz hesaba yatırılır.

Prim alacagımı ilgili ayda siparis veremedim silinir mi?

Prim alacağınızı ilgili ayda sipariş veremediğiniz zaman ay sonuna kadar silinmez.

üyelik bilgilerim nasıl güncellenir?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için üyelik işlemleri bölümüne girerek üyelik bilgilerim bölümünden kolay şekilde üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Sayfanın sonunda yer alan sayfayı güncelle butonuna basarak kolay şekilde üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Sifremi degistirebilir miyim?

Üyeliğiniz ile ilgili tüm bilgileri değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz, bunun için öncelikle üyelik işlemleri bölümüne girerek burada şifre değişikliği bölümüne girin ve hızlı şekilde şifrenizi değiştirin.Karşınıza çıkan ekranda yeni şifrenizi yazın ve ardından güncelle butonuna basarak hızlı şekilde şifrenizi güncelleyin. Şifreleriniz 4 karakterden oluşmalıdır ve türkçe karakterler Ş, Ğ, Ç gibi harfler içermemelidir.

Siparişi Kayıtlı Adres Dışında Başka Bir Adrese Gönderebilir Miyim?

Üyelik işlemlerinizden kayıtlı adreslerim bölümüne girerek hızlı şekilde yeni adres ekle butonuna basarak adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Adres bilgilerinizi girdikten sonra Gönder butonuna basarak kolay şekilde siparişinizi farklı bir adrese yönlendirebilirsiniz. Siberian Wellness üyelik ile satın alma esnasında siparişi tamamlamadan önce karşınızda yer alan kayıtlı adreslerinizden dilediğiniz adresi seçerek kolay şekilde ilgili adrese ürünü yönlendirebilirsiniz.